JAK

Pracę z klientami zaczynam od wstępnej rozmowy. Przedstawieniu zakresu robót i przedstawieniu propozycji, w jakim zakresie jestem klientowi potrzebna.

Pracuję na trzech poziomach.
1. Tworzę projekt ergonomiczno-funkcjonalny z pełnym opisem. Dodaję propozycje materiałów i kolorystyki.

2. Tworzę projekt ergonomiczno-funkcjonalny z pełnym opisem. Opracowuję projekty instalacyjne w zakresie elektryki i hydrauliki. Robię listę materiałów i kolorystyki.

3. Tworzę projekt ergonomiczno-funkcjonalny z pełnym opisem. Opracowuję projekty instalacyjne w zakresie elektryki i hydrauliki. Robię listę materiałów i kolorystyki. Projektuję meble, zabudowy. Nadzoruję cały przebieg wykonawstwa. Zapewniam wszystkich wykonawców. Oddaję całkowicie skończony projekt.

Współpracuję z profesjonalistami.

  • Architekt projektant Pani mgr Jagoda Gosk – wspiera mnie profesjonalną wiedzą i swoim doświadczeniem.
  • Firma LUX GLAZ Andrzej Gościniak – wszelkie prace budowlane wraz z instalacjami elektrycznymi i hydraulicznymi. www.luxglaz.pl
  • Firma ROLSTYL z Piotrkowa Trybunalskiego Wiktor Śpiewak – rolety, żaluzje do biura i domu, osłony zewnętrzne i wewnętrzne, markizy, rolety rzymskie . www.rolstyl.com.pl
  • Firmy stolarskie: Mariusz Popieliński, Marek Kamiński, , Rafał Wenclewski, – mistrzowie tworzenia mebli zabudów garderób i innych moich wymysłów. Z drewna potrafią zrobić cuda!!!
  • Firma Eurokam Zakład Kamieniarski – tworzą z kamienia wspaniałe rzeczy, blaty, parapety, podłogi www.eurokam.pl
  • Firma GERA Kutno Krzysztof Skonieczny – profesjonalna obróbka szkła i luster.